Filmi juaj i preferuar

Zgjidhni kinemanë tuaj të preferuar kështu do ta keni më të lehtë te lundroni në faqen tonë

Mbyll

Filmi juaj i preferuar

  • Cineplexx QTU
  • Cineplexx TEG

Pit Stop Mafia

Vlerësimi

Ky film nuk është votuar bëhu i/e para

Pit Stop Mafia

Në qytetin e VOGЁL të harruar nga koha, njerëzit duan para dhe kanë pamje Mafiozësh haluçinante dhe groteske.

Titulli origjinal: Pit Stop Mafia
Filmi fillon: 12.05.2016
Zgjatja e filmit: 93 Minuta
Viti: 2016
Lloji: Komedi, Dramë
Regjisori: Fatmir Koçi
Distributori: Dar Dan

Versioni i disponueshëm

  • Digital 2D

Përmbajtja

Në qytetin e VOGЁL të harruar nga koha, njerëzit duan para dhe kanë pamje Mafiozësh haluçinante dhe groteske. Tulla, 30 vjeç, njeri i fortë, ka biznesin e tij: lavazh, agjensi funerale dhe dasma. Çmenduria e bën të vetëshpallet zot i aksidenteve në ‘autostradën e vdekjes’ për ‘të vdekurit’ që ndërkaq vishen me kostume Armani dhe Guqi fallco (Gucci). Tulla, që ka tre fëmijë dhe gruan, kërkon të zhduket për të mos ekzistuar, ndërkohë që ka hesape me Krizën; të cilin e ka rritur si Mafioz, pasi i ka vrarë të atin. Kriza nuk zgjedh rrugën e krimit, dhe as nuk bëhet vrasës për hesap të hakmarrjes së vjetër.

Programi i filmit

Blini online, Të rezervueshme Blini online, Asnjë rezervim Mund të blihen vetëm në kinema Jo në dispozicion

Opinioni juaj

Këtu mund të lini komentet tuaja

Që të keni akses ju duhet të hyni ne profilin. që keni në cineplexx.alNë rast se nuk keni një profil ju mund të regjistroheni ketu