Filmi juaj i preferuar

Zgjidhni kinemanë tuaj të preferuar kështu do ta keni më të lehtë te lundroni në faqen tonë

Mbyll

Filmi juaj i preferuar

  • Cineplexx QTU
  • Cineplexx TEG

Zombieland: Double Tap

Vlerësimi

Yje

Vlerësime,

Ky film nuk është votuar bëhu i/e para

Zombieland: Double Tap

Columbus, Tallahasse, Wichita dhe Little Rock zhvendosen në zemër të Amerikës teksa përballen me zombi të evoluar.

Titulli origjinal: Zombieland: Double Tap
Filmi fillon: 17.10.2019
Zgjatja e filmit: 99 Minuta
Shteti/Viti: USA/2019
Lloji: Komedi, Aventure
Aktorë: Woody Harrelson, Jesse Eisenberg, Abigail Breslin, Emma Stone, Zoey Deutch
Regjisori: Ruben Fleischer
Distributori: Continental film

Versioni i disponueshëm

  • Digital 2D

Përmbajtja

Columbus, Tallahasse, Wichita dhe Little Rock zhvendosen në zemër të Amerikës teksa përballen me zombi të evoluar.

Programi i filmit

Blini online, Të rezervueshme Blini online, Asnjë rezervim Mund të blihen vetëm në kinema Jo në dispozicion

Opinioni juaj

Këtu mund të jepni vlerësimin tuaj personal.

Që të keni akses ju duhet të hyni ne profilin. që keni në cineplexx.alNë rast se nuk keni një profil ju mund të regjistroheni ketu