Filmi juaj i preferuar

Zgjidhni kinemanë tuaj të preferuar kështu do ta keni më të lehtë te lundroni në faqen tonë

Mbyll

Filmi juaj i preferuar

  • Cineplexx QTU
  • Cineplexx TEG
Cineplexx Logo

Wrath of Man

Vlerësimi

Yje

Vlerësime,

Ky film nuk është votuar bëhu i/e para

Wrath of Man

Filmi flet për H, një personazh i ftohtë dhe misterioz, i cili punon në një kompani kamionësh me para, përgjegjës për lëvizjen e qindra miliona dollarëve rreth Los Anxhelos, çdo javë.

Titulli origjinal: Wrath of Man
Filmi fillon: 10.06.2021
Zgjatja e filmit: 119 Minuta
Shteti/Viti: USA/2021
Lloji: Aksion, Triller
Aktorë: Jason Statham, Holt McCallany, Josh Hartnett, Jeffrey Donovan, Scott Eastwood
Regjisori: Guy Ritchie
Distributori: Blitz film i video distribucija d.o.o.

Versioni i disponueshëm

  • Digital 2D

Përmbajtja

Filmi flet për H, një personazh i ftohtë dhe misterioz, i cili punon në një kompani kamionësh me para, përgjegjës për lëvizjen e qindra miliona dollarëve rreth Los Anxhelos, çdo javë.

Programi i filmit

Blini online, Të rezervueshme Blini online, Asnjë rezervim Mund të blihen vetëm në kinema Jo në dispozicion

Opinioni juaj

Këtu mund të jepni vlerësimin tuaj personal.

Që të keni akses ju duhet të hyni ne profilin. që keni në cineplexx.alNë rast se nuk keni një profil ju mund të regjistroheni ketu