Wonder Woman

Vlerësimi

Ky film nuk është votuar bëhu i/e para

Wonder Woman

Përpara se të bëhej Wonder Woman, ajo ishte Diana, princesha e Amazonës e një luftëtare e stërvitur. Kur një avion rrëzohet në ishull dhe piloti i saj e informon rreth konfliktit të botës së jashtme, ajo largohet nga vendi i saj për të luftuar një luftë që do t'i japë fund të gjitha luftërave, duke zbuluar kështu fuqitë e saj të plota dhe fatin e vërtetë.

Titulli origjinal: Wonder Woman
Filmi fillon: 01.06.2017
Zgjatja e filmit: 141 Minuta
Shteti/Viti: USA/2017
Lloji: Aksion, Fantazi
Aktorë: Gal Gadot, Chris Pine, Connie Nielsen, Robin Wright, David Thewlis
Regjisori: Patty Jenkins
Distributori: Blitz film i video distribucija d.o.o.

Versioni i disponueshëm

  • Digital 3D

Përmbajtja

Përpara se të bëhej Wonder Woman, ajo ishte Diana, princesha e Amazonës e një luftëtare e stërvitur. Kur një avion rrëzohet në ishull dhe piloti i saj e informon rreth konfliktit të botës së jashtme, ajo largohet nga vendi i saj për të luftuar një luftë që do t'i japë fund të gjitha luftërave, duke zbuluar kështu fuqitë e saj të plota dhe fatin e vërtetë.

Programi i filmit

Na vjen keq! Programi i filmit nuk është bërë akoma publik.
Blini online, Të rezervueshme Blini online, Asnjë rezervim Mund të blihen vetëm në kinema Jo në dispozicion

Opinioni juaj

Këtu mund të lini komentet tuaja

Që të keni akses ju duhet të hyni ne profilin. që keni në cineplexx.alNë rast se nuk keni një profil ju mund të regjistroheni ketu


Komentet e përdoruesit

Perlazeze, 08.06.2017

Nice

Ishte pak i gjate si film por nuk ishte boring. Film i lezetshem per tu pare.