Filmi juaj i preferuar

Zgjidhni kinemanë tuaj të preferuar kështu do ta keni më të lehtë te lundroni në faqen tonë

Mbyll

Filmi juaj i preferuar

  • Cineplexx QTU
  • Cineplexx TEG

Wish

Vlerësimi

Yje

Vlerësime,

Ky film nuk është votuar bëhu i/e para

Wish

Dëshira do të ndjekë një vajzë të re me emrin Asha, e cila dëshiron një yll dhe merr një përgjigje më të drejtpërdrejtë nga sa kishte kërkuar kur një yll problematik zbret nga qielli për t'u bashkuar me të.

Titulli origjinal: Wish
Filmi fillon: 23.11.2023
Zgjatja e filmit: 92 Minuta
Shteti/Viti: USA/2023
Lloji: Animacion, Komedi, Aventure
Regjisori: Chris Buck, Fawn Veerasunthorn
Distributori: Blitz film i video distribucija d.o.o.

Versioni i disponueshëm

  • Digital 2D

Përmbajtja

Dëshira do të ndjekë një vajzë të re me emrin Asha, e cila dëshiron një yll dhe merr një përgjigje më të drejtpërdrejtë nga sa kishte kërkuar kur një yll problematik zbret nga qielli për t'u bashkuar me të.

Programi i filmit

Blini online, Të rezervueshme Blini online, Asnjë rezervim Mund të blihen vetëm në kinema Jo në dispozicion

Opinioni juaj

Këtu mund të jepni vlerësimin tuaj personal.

Që të keni akses ju duhet të hyni ne profilin. që keni në cineplexx.alNë rast se nuk keni një profil ju mund të regjistroheni ketu