Filmi juaj i preferuar

Zgjidhni kinemanë tuaj të preferuar kështu do ta keni më të lehtë te lundroni në faqen tonë

Mbyll

Filmi juaj i preferuar

  • Cineplexx QTU
  • Cineplexx TEG

Winnie The Pooh: Blood And Honey

Vlerësimi

Yje

Vlerësime,

Ky film nuk është votuar bëhu i/e para

Winnie The Pooh: Blood And Honey

Ditët e aventurave dhe gëzimit kanë marrë fund, pasi Christopher Robin, tani një djalë i ri, ka lënë Winnie The Pooh dhe Piglet të kujdesen për veten e tyre. Me kalimin e kohës, duke u ndjerë të zemëruar dhe të braktisur, ata bëhen të egër dhe nisen për të gjetur një burim të ri ushqimi.

Titulli origjinal: Winnie The Pooh: Blood And Honey
Filmi fillon: 23.02.2023
Zgjatja e filmit: 84 Minuta
Shteti/Viti: USA/2023
Lloji: Horror
Aktorë: Gillian Broderick, Paula Coiz, Chris Cordell
Regjisori: Rhys Frake-Waterfield
Distributori: Blitz film i video distribucija d.o.o.

Versioni i disponueshëm

  • Digital 2D

Përmbajtja

Ditët e aventurave dhe gëzimit kanë marrë fund, pasi Christopher Robin, tani një djalë i ri, ka lënë Winnie The Pooh dhe Piglet të kujdesen për veten e tyre. Me kalimin e kohës, duke u ndjerë të zemëruar dhe të braktisur, ata bëhen të egër dhe nisen për të gjetur një burim të ri ushqimi.

Programi i filmit

Blini online, Të rezervueshme Blini online, Asnjë rezervim Mund të blihen vetëm në kinema Jo në dispozicion

Opinioni juaj

Këtu mund të jepni vlerësimin tuaj personal.

Që të keni akses ju duhet të hyni ne profilin. që keni në cineplexx.alNë rast se nuk keni një profil ju mund të regjistroheni ketu