Why Him?

Vlerësimi

Ky film nuk është votuar bëhu i/e para

Why Him?

Një baba krijon një marrëdhenie të hidhur rivaliteti me të dashurin e ri e të pasur të vajzës së tij.

Titulli origjinal: Why Him?
Filmi fillon: 05.01.2017
Zgjatja e filmit: 111 Minuta
Shteti/Viti: USA/2016
Lloji: Komedi
Aktorë: James Franco, Bryan Cranston, Zoey Deutch
Regjisori: John Hamburg
Distributori: MCF MKD

Versioni i disponueshëm

  • Digital 2D

Përmbajtja

Një baba krijon një marrëdhenie të hidhur rivaliteti me të dashurin e ri e të pasur të vajzës së tij.

Programi i filmit

Na vjen keq! Programi i filmit nuk është bërë akoma publik.
Blini online, Të rezervueshme Blini online, Asnjë rezervim Mund të blihen vetëm në kinema Jo në dispozicion

Opinioni juaj

Këtu mund të lini komentet tuaja

Që të keni akses ju duhet të hyni ne profilin. që keni në cineplexx.alNë rast se nuk keni një profil ju mund të regjistroheni ketu


Komentet e përdoruesit

Nisi5, 24.01.2017

Why him

Dardani989, 11.01.2017

I shkelqyer

Me pelqeu shume filme shume i bukur.. Do ta shikoj me kenaqsi dhe nje here tjeter....