Filmi juaj i preferuar

Zgjidhni kinemanë tuaj të preferuar kështu do ta keni më të lehtë te lundroni në faqen tonë

Mbyll

Filmi juaj i preferuar

  • Cineplexx QTU
  • Cineplexx TEG

Wasp Network

Vlerësimi

Yje

Vlerësime,

Ky film nuk është votuar bëhu i/e para

Wasp Network

Historia e pesë të burgosurve Kubanezë të cilët janë burgosur nga Shtetet e Bashkuara që prej viteve 1990, me akuzën e spiunazhit dhe vrasjes.

Titulli origjinal: Wasp Network
Filmi fillon: 26.11.2020
Zgjatja e filmit: 127 Minuta
Shteti/Viti: BEL, FRA, ESP/2019
Lloji: Triller
Aktorë: Ana de Armas, Penélope Cruz, Wagner Moura
Regjisori: Olivier Assayas
Distributori: MCF MKD

Versioni i disponueshëm

  • Digital 2D

Përmbajtja

Historia e pesë të burgosurve Kubanezë të cilët janë burgosur nga Shtetet e Bashkuara që prej viteve 1990, me akuzën e spiunazhit dhe vrasjes.

Programi i filmit

Blini online, Të rezervueshme Blini online, Asnjë rezervim Mund të blihen vetëm në kinema Jo në dispozicion

Opinioni juaj

Këtu mund të jepni vlerësimin tuaj personal.

Që të keni akses ju duhet të hyni ne profilin. që keni në cineplexx.alNë rast se nuk keni një profil ju mund të regjistroheni ketu