Filmi juaj i preferuar

Zgjidhni kinemanë tuaj të preferuar kështu do ta keni më të lehtë te lundroni në faqen tonë

Mbyll

Filmi juaj i preferuar

  • Cineplexx QTU
  • Cineplexx TEG

Vice

Vlerësimi

Yje

Vlerësime,

Ky film nuk është votuar bëhu i/e para

Vice

Historia e Dick Cheney, i cili në heshtje ushtroi një fuqi të jashtëzakonshme si Zëvendës President i George W. Bush, duke ndryshuar vendin dhe globin në mënyra që ne ende i ndjejmë sot.

Titulli origjinal: Vice
Filmi fillon: 31.01.2019
Zgjatja e filmit: 132 Minuta
Shteti/Viti: USA/2018
Lloji: Biografi, Dramë, Komedi
Aktorë: Alison Pill, Amy Adams, Steve Carell, Christian Bale, Sam Rockwell
Regjisori: Adam McKay
Distributori: Blitz film i video distribucija d.o.o.

Versioni i disponueshëm

  • Digital 2D

Përmbajtja

Historia e Dick Cheney, i cili në heshtje ushtroi një fuqi të jashtëzakonshme si Zëvendës President i George W. Bush, duke ndryshuar vendin dhe globin në mënyra që ne ende i ndjejmë sot.

Programi i filmit

Blini online, Të rezervueshme Blini online, Asnjë rezervim Mund të blihen vetëm në kinema Jo në dispozicion

Opinioni juaj

Këtu mund të jepni vlerësimin tuaj personal.

Që të keni akses ju duhet të hyni ne profilin. që keni në cineplexx.alNë rast se nuk keni një profil ju mund të regjistroheni ketu