Filmi juaj i preferuar

Zgjidhni kinemanë tuaj të preferuar kështu do ta keni më të lehtë te lundroni në faqen tonë

Mbyll

Filmi juaj i preferuar

  • Cineplexx QTU
  • Cineplexx TEG

Venom: Let There Be Carnage

Vlerësimi

Yje

Vlerësime,

Ky film nuk është votuar bëhu i/e para

Venom: Let There Be Carnage

Tom Hardy rikthehet në ekranin e madh si mbrojtësi vdekjeprurës Venom, një ndër personazhet MARVEL më të mëdhenj e më të ndërlikuar. Me regji nga Andy Serkis, në film marrin pjesë aktorët Michelle Williams, Naomie Harris dhe Woody Harrelson, në rolin e antagonistit Cletus Kasady/Carnage.

Titulli origjinal: Venom: Let There Be Carnage
Filmi fillon: 14.10.2021
Zgjatja e filmit: 90 Minuta
Shteti/Viti: USA/2020
Lloji: Aksion, Fantazi
Aktorë: Tom Hardy, Woody Harrelson, Michelle Williams, Reid Scott, Naomie Harris
Regjisori: Andy Serkis
Distributori: Con Film

Versioni i disponueshëm

  • Digital 3D
  • Digital 2D

Përmbajtja

Tom Hardy rikthehet në ekranin e madh si mbrojtësi vdekjeprurës Venom, një ndër personazhet MARVEL më të mëdhenj e më të ndërlikuar. Me regji nga Andy Serkis, në film marrin pjesë aktorët Michelle Williams, Naomie Harris dhe Woody Harrelson, në rolin e antagonistit Cletus Kasady/Carnage.

Programi i filmit

Blini online, Të rezervueshme Blini online, Asnjë rezervim Mund të blihen vetëm në kinema Jo në dispozicion

Opinioni juaj

Këtu mund të jepni vlerësimin tuaj personal.

Që të keni akses ju duhet të hyni ne profilin. që keni në cineplexx.alNë rast se nuk keni një profil ju mund të regjistroheni ketu