Filmi juaj i preferuar

Zgjidhni kinemanë tuaj të preferuar kështu do ta keni më të lehtë te lundroni në faqen tonë

Mbyll

Filmi juaj i preferuar

  • Cineplexx QTU
  • Cineplexx TEG

Uncharted

Vlerësimi

Yje

Vlerësime,

Ky film nuk është votuar bëhu i/e para

Uncharted

Historia në film vendoset përpara lojrave, ku aktori Tom Holland si personazhi Drake, tregon detaje nga njohja dhe miqësimi me Sully.

Titulli origjinal: Uncharted
Filmi fillon: 17.02.2022
Zgjatja e filmit: 116 Minuta
Shteti/Viti: USA/2022
Lloji: Aksion, Aventure
Aktorë: Tom Holland, Mark Wahlberg, Tati Gabrielle, Antonio Banderas, Sophia Ali, Patricia Meeden, Sarah Petrick
Regjisori: Ruben Fleischer
Distributori: Con Film

Versioni i disponueshëm

  • Digital 2D

Përmbajtja

Historia në film vendoset përpara lojrave, ku aktori Tom Holland si personazhi Drake, tregon detaje nga njohja dhe miqësimi me Sully.

Programi i filmit

Blini online, Të rezervueshme Blini online, Asnjë rezervim Mund të blihen vetëm në kinema Jo në dispozicion

Opinioni juaj

Këtu mund të jepni vlerësimin tuaj personal.

Që të keni akses ju duhet të hyni ne profilin. që keni në cineplexx.alNë rast se nuk keni një profil ju mund të regjistroheni ketu