Filmi juaj i preferuar

Zgjidhni kinemanë tuaj të preferuar kështu do ta keni më të lehtë te lundroni në faqen tonë

Mbyll

Filmi juaj i preferuar

  • Cineplexx QTU
  • Cineplexx TEG

Tryeza E Zezë

Vlerësimi

Yje

Vlerësime,

Ky film nuk është votuar bëhu i/e para

Tryeza E Zezë

Një telefonatë nga Shqipëria trondit Aleksin. Babai I tij është vrarë dhe pa u menduar më gjatë ai kthehet për tu hakmarrë. Aleksi është I ri dhe duhet të vërë në punë gjithë eksperiencën e tij për të zëvendësuar babain në klanin mafioz ku gjërat nuk janë asnjëherë sic duken. Ndërkohë, si për të vështirësuar më shumë situatën një sasi e madhe ari vidhet në periferinë e qytetit. Armiqtë janë shtuar dhe kërkojnë të vrasin Aleksin, por per shkak te tij vriten njerez te pafajshem. Në këtë pikë nuk ka më kthim pas. Hakmarrja e tij bëhet më e përgjakshme dhe shumë të fshehta nga e kaluara dalin në dritë duke intriguar deri në fund historinë e familjes, mardhënien mes klaneve dhe historinë e dashurisë. Producentë: Ergys Keta, Klajd Papadhimitri

Titulli origjinal: Tryeza E Zeze
Filmi fillon: 17.01.2024
Zgjatja e filmit: 98 Minuta
Shteti/Viti: ALB/2023
Lloji: Krim, Dramë
Aktorë: Ergys Keta, Arben Derhemi, Kastriot Caushi, Monika Lubonja, Rovena Dilo, Nevina Shtylla, Ervin Bejleri, Gent Hazizi, Rigelsa Cybi, Gjetan Keta, Lulzim Zeqja, Romir Zalla, Lorenc Kaja, Gert Ferra
Regjisori: Dionis Papadhimitri
Distributori: Papadhimitri Film Production

Versioni i disponueshëm

  • Digital 2D

Përmbajtja

Një telefonatë nga Shqipëria trondit Aleksin. Babai I tij është vrarë dhe pa u menduar më gjatë ai kthehet për tu hakmarrë. Aleksi është I ri dhe duhet të vërë në punë gjithë eksperiencën e tij për të zëvendësuar babain në klanin mafioz ku gjërat nuk janë asnjëherë sic duken. Ndërkohë, si për të vështirësuar më shumë situatën një sasi e madhe ari vidhet në periferinë e qytetit. Armiqtë janë shtuar dhe kërkojnë të vrasin Aleksin, por per shkak te tij vriten njerez te pafajshem. Në këtë pikë nuk ka më kthim pas. Hakmarrja e tij bëhet më e përgjakshme dhe shumë të fshehta nga e kaluara dalin në dritë duke intriguar deri në fund historinë e familjes, mardhënien mes klaneve dhe historinë e dashurisë. Producentë: Ergys Keta, Klajd Papadhimitri

Programi i filmit

Blini online, Të rezervueshme Blini online, Asnjë rezervim Mund të blihen vetëm në kinema Jo në dispozicion

Opinioni juaj

Këtu mund të jepni vlerësimin tuaj personal.

Që të keni akses ju duhet të hyni ne profilin. që keni në cineplexx.alNë rast se nuk keni një profil ju mund të regjistroheni ketu