Filmi juaj i preferuar

Zgjidhni kinemanë tuaj të preferuar kështu do ta keni më të lehtë te lundroni në faqen tonë

Mbyll

Filmi juaj i preferuar

  • Cineplexx QTU
  • Cineplexx TEG

Triumph

Vlerësimi

Yje

Vlerësime,

Ky film nuk është votuar bëhu i/e para

Triumph

Kombëtarja shqiptare e futbollit nuk është kualifikuar asnjëherë për një turne të madh dhe ata duhet të përballen kundër rivalëve të Serbisë për ta dalë në kupën evropiane. Historia e tyre është eksploruar ndërsa ne ndjekim rrugëtimin e paraqitjes së tyre të parë në kupën e Evropës.

Titulli origjinal: Triumph
Filmi fillon: 15.11.2019
Zgjatja e filmit: 87 Minuta
Shteti/Viti: USA/2018
Lloji: Dokumentar
Aktorë: Lorik Cana, Gianni DeBiasi, Paolo Tramazanni, Blendi Fevziu, Dritan Shakohoxha
Regjisori: Kreshnik Jonuzi, Luftar Von Rama, Charlie Askew
Distributori: Battle In The Balkans LLC

Versioni i disponueshëm

  • Digital 2D

Përmbajtja

Kombëtarja shqiptare e futbollit nuk është kualifikuar asnjëherë për një turne të madh dhe ata duhet të përballen kundër rivalëve të Serbisë për ta dalë në kupën evropiane. Historia e tyre është eksploruar ndërsa ne ndjekim rrugëtimin e paraqitjes së tyre të parë në kupën e Evropës.

Programi i filmit

Blini online, Të rezervueshme Blini online, Asnjë rezervim Mund të blihen vetëm në kinema Jo në dispozicion

Opinioni juaj

Këtu mund të jepni vlerësimin tuaj personal.

Që të keni akses ju duhet të hyni ne profilin. që keni në cineplexx.alNë rast se nuk keni një profil ju mund të regjistroheni ketu