Filmi juaj i preferuar

Zgjidhni kinemanë tuaj të preferuar kështu do ta keni më të lehtë te lundroni në faqen tonë

Mbyll

Filmi juaj i preferuar

  • Cineplexx QTU
  • Cineplexx TEG
Cineplexx Logo

Tom and Jerry

Vlerësimi

Yje

Vlerësime,

Ky film nuk është votuar bëhu i/e para

Tom and Jerry

Përshtatja e historisë klasike nga Hanna-Barbera, ku tregohet se si takohen Tomi e Xherri dhe se si lind rivaliteti mes tyre.

Titulli origjinal: Tom and Jerry
Filmi fillon: 18.02.2021
Zgjatja e filmit: 101 Minuta
Shteti/Viti: USA, GBR/2021
Lloji: Animacion, Aksion, Familjar
Aktorë: Chloë Grace Moretz, Michael Peña, Colin Jost, Rob Delaney, Pallavi Sharda
Regjisori: Tim Story
Distributori: Blitz film i video distribucija d.o.o.

Versioni i disponueshëm

  • Digital 2D

Përmbajtja

Përshtatja e historisë klasike nga Hanna-Barbera, ku tregohet se si takohen Tomi e Xherri dhe se si lind rivaliteti mes tyre.

Programi i filmit

Blini online, Të rezervueshme Blini online, Asnjë rezervim Mund të blihen vetëm në kinema Jo në dispozicion

Opinioni juaj

Këtu mund të jepni vlerësimin tuaj personal.

Që të keni akses ju duhet të hyni ne profilin. që keni në cineplexx.alNë rast se nuk keni një profil ju mund të regjistroheni ketu