Filmi juaj i preferuar

Zgjidhni kinemanë tuaj të preferuar kështu do ta keni më të lehtë te lundroni në faqen tonë

Mbyll

Filmi juaj i preferuar

  • Cineplexx QTU
  • Cineplexx TEG

Ticket to Paradise

Vlerësimi

Yje

Vlerësime,

Ky film nuk është votuar bëhu i/e para

Ticket to Paradise

Një çift i divorcuar bashkohet dhe udhëton për në Bali për të ndaluar vajzën e tyre të mos bëjë të njëjtin gabim që mendojnë se ata kanë bërë 25 vite më parë.

Titulli origjinal: Ticket to Paradise
Filmi fillon: 29.09.2022
Zgjatja e filmit: 104 Minuta
Shteti/Viti: USA/2022
Lloji: Komedi, Romancë
Aktorë: Julia Roberts, George Clooney, Kaitlyn Dever, Maxime Bouttier, Billie Lourd
Regjisori: Ol Parker
Distributori: UIP-B.V.

Versioni i disponueshëm

  • Digital 2D

Përmbajtja

Një çift i divorcuar bashkohet dhe udhëton për në Bali për të ndaluar vajzën e tyre të mos bëjë të njëjtin gabim që mendojnë se ata kanë bërë 25 vite më parë.

Programi i filmit

Blini online, Të rezervueshme Blini online, Asnjë rezervim Mund të blihen vetëm në kinema Jo në dispozicion

Opinioni juaj

Këtu mund të jepni vlerësimin tuaj personal.

Që të keni akses ju duhet të hyni ne profilin. që keni në cineplexx.alNë rast se nuk keni një profil ju mund të regjistroheni ketu