Filmi juaj i preferuar

Zgjidhni kinemanë tuaj të preferuar kështu do ta keni më të lehtë te lundroni në faqen tonë

Mbyll

Filmi juaj i preferuar

  • Cineplexx QTU
  • Cineplexx TEG

Thor: Love and Thunder

Vlerësimi

Yje

Vlerësime,

Ky film nuk është votuar bëhu i/e para

Thor: Love and Thunder

Thor kërkon ndihmën e Valkyrie, Korg dhe ish-të dashurës Jane Foster, për të luftuar Gorr the God Butcher, i cili synon të zhdukë perënditë.

Titulli origjinal: Thor: Love and Thunder
Filmi fillon: 07.07.2022
Zgjatja e filmit: 119 Minuta
Shteti/Viti: USA/2022
Lloji: Aksion, Aventure, Fantazi
Aktorë: Chris Hemsworth, Nathalie Portman, Tessa Thompson, Christian Bale, Chris Pratt
Regjisori: Taika Waititi
Distributori: Blitz film i video distribucija d.o.o.

Versioni i disponueshëm

  • Digital 3D
  • Digital 2D

Përmbajtja

Thor kërkon ndihmën e Valkyrie, Korg dhe ish-të dashurës Jane Foster, për të luftuar Gorr the God Butcher, i cili synon të zhdukë perënditë.

Programi i filmit

Blini online, Të rezervueshme Blini online, Asnjë rezervim Mund të blihen vetëm në kinema Jo në dispozicion

Opinioni juaj

Këtu mund të jepni vlerësimin tuaj personal.

Që të keni akses ju duhet të hyni ne profilin. që keni në cineplexx.alNë rast se nuk keni një profil ju mund të regjistroheni ketu