Filmi juaj i preferuar

Zgjidhni kinemanë tuaj të preferuar kështu do ta keni më të lehtë te lundroni në faqen tonë

Mbyll

Filmi juaj i preferuar

  • Cineplexx QTU
  • Cineplexx TEG
Cineplexx Logo

The United States vs. Billie Holiday

Vlerësimi

Yje

Vlerësime,

Ky film nuk është votuar bëhu i/e para

The United States vs. Billie Holiday

Historia e Billie Holiday dhe karrierës së saj, teksa është nën shenjestrën e Departamentit Federal të Narkotikës me një operacion të fshehtë të udhëhequr nga agjenti federal Jimmy Fletcher, me të cilin ajo kishte një marrëdhënie të trazuar.

Titulli origjinal: The United States vs. Billie Holiday
Filmi fillon: 08.04.2021
Zgjatja e filmit: 130 Minuta
Shteti/Viti: USA/2020
Lloji: Biografi, Dramë,
Aktorë: Andra Day, Trevante Rhodes, Natasha Lyonne, Garrett Hedlund
Regjisori: Lee Daniels
Distributori: Blitz film i video distribucija d.o.o.

Versioni i disponueshëm

  • Digital 2D

Përmbajtja

Historia e Billie Holiday dhe karrierës së saj, teksa është nën shenjestrën e Departamentit Federal të Narkotikës me një operacion të fshehtë të udhëhequr nga agjenti federal Jimmy Fletcher, me të cilin ajo kishte një marrëdhënie të trazuar

Programi i filmit

Blini online, Të rezervueshme Blini online, Asnjë rezervim Mund të blihen vetëm në kinema Jo në dispozicion

Opinioni juaj

Këtu mund të jepni vlerësimin tuaj personal.

Që të keni akses ju duhet të hyni ne profilin. që keni në cineplexx.alNë rast se nuk keni një profil ju mund të regjistroheni ketu