Filmi juaj i preferuar

Zgjidhni kinemanë tuaj të preferuar kështu do ta keni më të lehtë te lundroni në faqen tonë

Mbyll

Filmi juaj i preferuar

  • Cineplexx QTU
  • Cineplexx TEG

The Turning

Vlerësimi

Yje

Vlerësime,

Ky film nuk është votuar bëhu i/e para

The Turning

Një kujdestare e re fëmijësh punësohet nga një burrë i cili ka marrë kujdestarinë prindërore të nipit dhe mbesës së tij, pas vdekjes së prindërve të tyre. Një version modern i novelës "The Turn of the Screw" nga Henry James.

Titulli origjinal: The Turning
Filmi fillon: 30.01.2020
Zgjatja e filmit: 94 Minuta
Shteti/Viti: USA/2020
Lloji: Horror, Dramë
Aktorë: Mackenzie Davis, Finn Wolfhard, Brooklynn Prince, Joely Richardson
Regjisori: Floria Sigismondi
Distributori: Blitz film i video distribucija d.o.o.

Versioni i disponueshëm

  • Digital 2D

Përmbajtja

Një kujdestare e re fëmijësh punësohet nga një burrë i cili ka marrë kujdestarinë prindërore të nipit dhe mbesës së tij, pas vdekjes së prindërve të tyre. Një version modern i novelës "The Turn of the Screw" nga Henry James.

Programi i filmit

Blini online, Të rezervueshme Blini online, Asnjë rezervim Mund të blihen vetëm në kinema Jo në dispozicion

Opinioni juaj

Këtu mund të jepni vlerësimin tuaj personal.

Që të keni akses ju duhet të hyni ne profilin. që keni në cineplexx.alNë rast se nuk keni një profil ju mund të regjistroheni ketu