Filmi juaj i preferuar

Zgjidhni kinemanë tuaj të preferuar kështu do ta keni më të lehtë te lundroni në faqen tonë

Mbyll

Filmi juaj i preferuar

  • Cineplexx QTU
  • Cineplexx TEG
Cineplexx Logo

The Superdeep

Vlerësimi

Yje

Vlerësime,

Ky film nuk është votuar bëhu i/e para

The Superdeep

Një ekip i vogël kërkimor zhytet thellë për të zbuluar se çfarë sekreti fsheh gropa më e thellë në botë. Ajo që ata zbuluan rezultoi të jetë kërcënimi më i madh në histori. Dhe e ardhmja e njerëzimit është në duart e tyre.

Titulli origjinal: Kolskaya sverhglubokaya
Filmi fillon: 29.04.2021
Zgjatja e filmit: 113 Minuta
Shteti/Viti: RUS/2020
Lloji: Horror, Triller
Aktorë: Milena Radulovic, Sergey Ivanyuk, Nikolay Kovbas
Regjisori: Arseny Syuhin
Distributori: MCF MKD

Versioni i disponueshëm

  • Digital 2D

Përmbajtja

Një ekip i vogël kërkimor zhytet thellë për të zbuluar se çfarë sekreti fsheh gropa më e thellë në botë. Ajo që ata zbuluan rezultoi të jetë kërcënimi më i madh në histori. Dhe e ardhmja e njerëzimit është në duart e tyre.

Programi i filmit

Blini online, Të rezervueshme Blini online, Asnjë rezervim Mund të blihen vetëm në kinema Jo në dispozicion

Opinioni juaj

Këtu mund të jepni vlerësimin tuaj personal.

Që të keni akses ju duhet të hyni ne profilin. që keni në cineplexx.alNë rast se nuk keni një profil ju mund të regjistroheni ketu