Filmi juaj i preferuar

Zgjidhni kinemanë tuaj të preferuar kështu do ta keni më të lehtë te lundroni në faqen tonë

Mbyll

Filmi juaj i preferuar

  • Cineplexx QTU
  • Cineplexx TEG

The Suicide Squad

Vlerësimi

Yje

Vlerësime,

Ky film nuk është votuar bëhu i/e para

The Suicide Squad

Harley Quinn, Bloodspot, Peacemaker dhe një koleksion i kriminelëve më të këqinj në burgun Belle Reve, bashkohen me Task Forcën super sekrete X dhe dërgohen në ishullin e largët, të mbushur me armiq, Corto Maltese.

Titulli origjinal: The Suicide Squad
Filmi fillon: 05.08.2021
Zgjatja e filmit: 132 Minuta
Shteti/Viti: USA/2021
Lloji: Aksion, Aventure
Aktorë: Margot Robbie, Idris Elba, John Cena, Joel Kinnaman, Jai Courtney
Regjisori: James Gunn
Distributori: Blitz film i video distribucija d.o.o.

Versioni i disponueshëm

  • Digital 2D

Përmbajtja

Harley Quinn, Bloodspot, Peacemaker dhe një koleksion i kriminelëve më të këqinj në burgun Belle Reve, bashkohen me Task Forcën super sekrete X dhe dërgohen në ishullin e largët, të mbushur me armiq, Corto Maltese.

Programi i filmit

Blini online, Të rezervueshme Blini online, Asnjë rezervim Mund të blihen vetëm në kinema Jo në dispozicion

Opinioni juaj

Këtu mund të jepni vlerësimin tuaj personal.

Që të keni akses ju duhet të hyni ne profilin. që keni në cineplexx.alNë rast se nuk keni një profil ju mund të regjistroheni ketu