Filmi juaj i preferuar

Zgjidhni kinemanë tuaj të preferuar kështu do ta keni më të lehtë te lundroni në faqen tonë

Mbyll

Filmi juaj i preferuar

  • Cineplexx QTU
  • Cineplexx TEG
Cineplexx Logo

The Spy Who Dumped Me

Vlerësimi

Yje

Vlerësime,

Ky film nuk është votuar bëhu i/e para

The Spy Who Dumped Me

Audrey dhe Morgan janë dy shoqe të ngushta, të cilat përfshihen padashur në një komplot ndërkombëtar kur njëra prej tyre zbulon se i dashuri që e la është në fakt një spiun.

Titulli origjinal: The Spy Who Dumped Me
Filmi fillon: 09.08.2018
Zgjatja e filmit: 117 Minuta
Shteti/Viti: USA/2018
Lloji: Komedi, Aksion
Aktorë: Mila Kunis, Sam Heughan, Kate McKinnon, Ivanna Sakhno
Regjisori: Susanna Fogel
Distributori: Blitz film i video distribucija d.o.o.

Versioni i disponueshëm

  • Digital 2D

Përmbajtja

Audrey dhe Morgan janë dy shoqe të ngushta, të cilat përfshihen padashur në një komplot ndërkombëtar kur njëra prej tyre zbulon se i dashuri që e la është në fakt një spiun.

Programi i filmit

Blini online, Të rezervueshme Blini online, Asnjë rezervim Mund të blihen vetëm në kinema Jo në dispozicion

Opinioni juaj

Këtu mund të jepni vlerësimin tuaj personal.

Që të keni akses ju duhet të hyni ne profilin. që keni në cineplexx.alNë rast se nuk keni një profil ju mund të regjistroheni ketu