Filmi juaj i preferuar

Zgjidhni kinemanë tuaj të preferuar kështu do ta keni më të lehtë te lundroni në faqen tonë

Mbyll

Filmi juaj i preferuar

  • Cineplexx QTU
  • Cineplexx TEG

The Son

Vlerësimi

Yje

Vlerësime,

Ky film nuk është votuar bëhu i/e para

The Son

Peter e ka jetën e tij të zënë me partneren e re Beth dhe foshnjën e tyre, kur ish-gruaja e tij Kate shfaqet me djalin e tyre adoleshent, Nicholas.

Titulli origjinal: The Son
Filmi fillon: 16.02.2023
Zgjatja e filmit: 123 Minuta
Shteti/Viti: USA/2022
Lloji: Dramë
Aktorë: Hugh Jackman, Laura Dern, Vanessa Kirby, Anthony Hopkins, Zen McGrath
Regjisori: Florian Zeller
Distributori: Con Film

Versioni i disponueshëm

  • Digital 2D

Përmbajtja

Peter e ka jetën e tij të zënë me partneren e re Beth dhe foshnjën e tyre, kur ish-gruaja e tij Kate shfaqet me djalin e tyre adoleshent, Nicholas.

Programi i filmit

Blini online, Të rezervueshme Blini online, Asnjë rezervim Mund të blihen vetëm në kinema Jo në dispozicion

Opinioni juaj

Këtu mund të jepni vlerësimin tuaj personal.

Që të keni akses ju duhet të hyni ne profilin. që keni në cineplexx.alNë rast se nuk keni një profil ju mund të regjistroheni ketu