Filmi juaj i preferuar

Zgjidhni kinemanë tuaj të preferuar kështu do ta keni më të lehtë te lundroni në faqen tonë

Mbyll

Filmi juaj i preferuar

  • Cineplexx QTU
  • Cineplexx TEG
Cineplexx Logo

The Predator

Vlerësimi

Yje

Vlerësime,

Ky film nuk është votuar bëhu i/e para

The Predator

Kur një djalë i ri shkakton aksidentalisht rikthimin e gjuetarëve më vdekjeprurës të universit në Tokë, vetëm një ekuipazh i ish-ushtarëve dhe një profesor i pakënaqur shkencor mund të parandalojnë fundin e racës njerëzore.

Titulli origjinal: The Predator
Filmi fillon: 13.09.2018
Zgjatja e filmit: 107 Minuta
Shteti/Viti: USA/2018
Lloji: Aksion, Fantazi
Aktorë: Boyd Holbrook, Trevante Rhodes, Jacob Tremblay, Keegan-Michael Key, Olivia Munn
Regjisori: Shane Black
Distributori: MCF MKD

Versioni i disponueshëm

  • Digital 3D
  • Digital 2D

Përmbajtja

Kur një djalë i ri shkakton aksidentalisht rikthimin e gjuetarëve më vdekjeprurës të universit në Tokë, vetëm një ekuipazh i ish-ushtarëve dhe një profesor i pakënaqur shkencor mund të parandalojnë fundin e racës njerëzore.

Programi i filmit

Blini online, Të rezervueshme Blini online, Asnjë rezervim Mund të blihen vetëm në kinema Jo në dispozicion

Opinioni juaj

Këtu mund të jepni vlerësimin tuaj personal.

Që të keni akses ju duhet të hyni ne profilin. që keni në cineplexx.alNë rast se nuk keni një profil ju mund të regjistroheni ketu