Filmi juaj i preferuar

Zgjidhni kinemanë tuaj të preferuar kështu do ta keni më të lehtë te lundroni në faqen tonë

Mbyll

Filmi juaj i preferuar

  • Cineplexx QTU
  • Cineplexx TEG

The Nun

Vlerësimi

Yje

Vlerësime,

Ky film nuk është votuar bëhu i/e para

The Nun

Një prift me një të kaluar të komplikuar dhe një murgeshë në prag të premtimeve të saj të fundit dërgohen nga Vatikani për të hetuar vdekjen e një murgeshë të re në Rumani dhe për t'u përballur me një forcë të ligë në formën e një murgeshë djallëzore.

Titulli origjinal: The Nun
Filmi fillon: 06.09.2018
Zgjatja e filmit: 100 Minuta
Shteti/Viti: USA/2018
Lloji: Horror, Triller
Aktorë: Demian Bichir, Taissa Farmiga, Jonas Bloquet, Bonnie Aarons
Regjisori: Corin Hardy
Distributori: Blitz film i video distribucija d.o.o.

Versioni i disponueshëm

  • Digital 2D

Përmbajtja

Një prift me një të kaluar të komplikuar dhe një murgeshë në prag të premtimeve të saj të fundit dërgohen nga Vatikani për të hetuar vdekjen e një murgeshë të re në Rumani dhe për t'u përballur me një forcë të ligë në formën e një murgeshe djallëzore.

Programi i filmit

Blini online, Të rezervueshme Blini online, Asnjë rezervim Mund të blihen vetëm në kinema Jo në dispozicion

Opinioni juaj

Këtu mund të jepni vlerësimin tuaj personal.

Që të keni akses ju duhet të hyni ne profilin. që keni në cineplexx.alNë rast se nuk keni një profil ju mund të regjistroheni ketu