Filmi juaj i preferuar

Zgjidhni kinemanë tuaj të preferuar kështu do ta keni më të lehtë te lundroni në faqen tonë

Mbyll

Filmi juaj i preferuar

  • Cineplexx QTU
  • Cineplexx TEG

The New Mutants

Vlerësimi

Yje

Vlerësime,

Ky film nuk është votuar bëhu i/e para

The New Mutants

Pesë të rinj mutantë, që po zbulojnë aftësitë e tyre ndërkohë që mbahen të mbyllur në një ndërtesë sekrete, luftojnë për të shpëtuar nga mëkatet e të shkuarës dhe të shpëtojnë veten.

Titulli origjinal: The New Mutants
Filmi fillon: 12.11.2020
Zgjatja e filmit: 94 Minuta
Shteti/Viti: USA/2018
Lloji: Aksion, Aventure
Aktorë: Maisie Williams, Anya Taylor-Joy, Charlie Heaton, Henry Zaga
Regjisori: Josh Boone
Distributori: Blitz film i video distribucija d.o.o.

Versioni i disponueshëm

  • Digital 2D

Përmbajtja

Pesë të rinj mutantë, që po zbulojnë aftësitë e tyre ndërkohë që mbahen të mbyllur në një ndërtesë sekrete, luftojnë për të shpëtuar nga mëkatet e të shkuarës dhe të shpëtojnë veten.

Programi i filmit

Blini online, Të rezervueshme Blini online, Asnjë rezervim Mund të blihen vetëm në kinema Jo në dispozicion

Opinioni juaj

Këtu mund të jepni vlerësimin tuaj personal.

Që të keni akses ju duhet të hyni ne profilin. që keni në cineplexx.alNë rast se nuk keni një profil ju mund të regjistroheni ketu