Filmi juaj i preferuar

Zgjidhni kinemanë tuaj të preferuar kështu do ta keni më të lehtë te lundroni në faqen tonë

Mbyll

Filmi juaj i preferuar

  • Cineplexx QTU
  • Cineplexx TEG

The Mule

Vlerësimi

Ky film nuk është votuar bëhu i/e para

The Mule

Një kopshtar dhe veteran i Luftës së Dytë Botërore kapet duke transportuar një sasi kokaine me vlerë prej 3 million dollarësh, përmes shtetit të Michigan, për një kartel Meksikan droge.

Titulli origjinal: The Mule
Filmi fillon: 07.02.2019
Zgjatja e filmit: 116 Minuta
Shteti/Viti: USA/2018
Lloji: Krim, Dramë
Aktorë: Clint Eastwood, Bradley Cooper, Taissa Farmiga
Regjisori: Clint Eastwood
Distributori: Blitz film i video distribucija d.o.o.

Versioni i disponueshëm

  • Digital 2D

Përmbajtja

Një kopshtar dhe veteran i Luftës së Dytë Botërore kapet duke transportuar një sasi kokaine me vlerë prej 3 million dollarësh, përmes shtetit të Michigan, për një kartel Meksikan droge.

Programi i filmit

Blini online, Të rezervueshme Blini online, Asnjë rezervim Mund të blihen vetëm në kinema Jo në dispozicion

Opinioni juaj

Këtu mund të lini komentet tuaja

Që të keni akses ju duhet të hyni ne profilin. që keni në cineplexx.alNë rast se nuk keni një profil ju mund të regjistroheni ketu