Filmi juaj i preferuar

Zgjidhni kinemanë tuaj të preferuar kështu do ta keni më të lehtë te lundroni në faqen tonë

Mbyll

Filmi juaj i preferuar

  • Cineplexx QTU
  • Cineplexx TEG

The Matrix Resurrections

Vlerësimi

Yje

Vlerësime,

Ky film nuk është votuar bëhu i/e para

The Matrix Resurrections

Rikthimi në një botë me dy realitete paralele: i pari, jeta e përditshme; tjetri, ajo çfarë fshihet pas tij. Për të zbuluar nëse realiteti i tij është një konstruksion virtual, si dhe për të njohur veten e tij në të vërtetë, Z. Anderson (Keanu Reeves) do të duhet të zgjedhë të ndjekë edhe një herë lepurin e bardhë.

Titulli origjinal: The Matrix Resurrections
Filmi fillon: 23.12.2021
Zgjatja e filmit: 148 Minuta
Shteti/Viti: USA/2021
Lloji: Aksion, Fantazi
Aktorë: Keanu Reeves, Carrie-Anne Moss, Yahya Abdul-Mateen II, Jessica Henwick, Jonathan Groff
Regjisori: Lana Wachowski
Distributori: Blitz film i video distribucija d.o.o.

Versioni i disponueshëm

  • Digital 2D

Përmbajtja

Rikthimi në një botë me dy realitete paralele: i pari, jeta e përditshme; tjetri, ajo çfarë fshihet pas tij. Për të zbuluar nëse realiteti i tij është një konstruksion virtual, si dhe për të njohur veten e tij në të vërtetë, Z. Anderson (Keanu Reeves) do të duhet të zgjedhë të ndjekë edhe një herë lepurin e bardhë.

Programi i filmit

Blini online, Të rezervueshme Blini online, Asnjë rezervim Mund të blihen vetëm në kinema Jo në dispozicion

Opinioni juaj

Këtu mund të jepni vlerësimin tuaj personal.

Që të keni akses ju duhet të hyni ne profilin. që keni në cineplexx.alNë rast se nuk keni një profil ju mund të regjistroheni ketu