Filmi juaj i preferuar

Zgjidhni kinemanë tuaj të preferuar kështu do ta keni më të lehtë te lundroni në faqen tonë

Mbyll

Filmi juaj i preferuar

  • Cineplexx QTU
  • Cineplexx TEG

The Little Things

Vlerësimi

Yje

Vlerësime,

Ky film nuk është votuar bëhu i/e para

The Little Things

Një zëvendës sherif dhe një rreshter bien në gjurmët e një vrasësi serial, i cili po terrorizon Los Anxhelosin.

Titulli origjinal: The Little Things
Filmi fillon: 28.01.2021
Zgjatja e filmit: 127 Minuta
Shteti/Viti: USA/2021
Lloji: Krim, Dramë, Triller
Aktorë: Denzel Washington, Jared Leto, Rami Malek
Regjisori: John Lee Hancock
Distributori: Blitz film i video distribucija d.o.o.

Versioni i disponueshëm

  • Digital 2D

Përmbajtja

Një zëvendës sherif dhe një rreshter bien në gjurmët e një vrasësi serial, i cili po terrorizon Los Anxhelosin.

Programi i filmit

Blini online, Të rezervueshme Blini online, Asnjë rezervim Mund të blihen vetëm në kinema Jo në dispozicion

Opinioni juaj

Këtu mund të jepni vlerësimin tuaj personal.

Që të keni akses ju duhet të hyni ne profilin. që keni në cineplexx.alNë rast se nuk keni një profil ju mund të regjistroheni ketu