Filmi juaj i preferuar

Zgjidhni kinemanë tuaj të preferuar kështu do ta keni më të lehtë te lundroni në faqen tonë

Mbyll

Filmi juaj i preferuar

  • Cineplexx QTU
  • Cineplexx TEG

The Little Prince

Vlerësimi

Yje

Vlerësime,

Ky film nuk është votuar bëhu i/e para

The Little Prince

Një pilot rrëzohet në shkretëtirë dhe aty takon një djalë të vogël nga një planet i largët.

Titulli origjinal: The Little Prince
Filmi fillon: 10.12.2015
Zgjatja e filmit: 107 Minuta
Shteti/Viti: FRA/2015
Lloji: Animacion, Familjar
Aktorë: Rachel McAdams, James Franco, Benicio Del Toro,
Regjisori: Mark Osborne
Distributori: Constantin Film

Versioni i disponueshëm

  • Digital 3D
  • Digital 2D

Përmbajtja

Një pilot rrëzohet në shkretëtirë dhe aty takon një djalë të vogël nga një planet i largët.

Programi i filmit

Blini online, Të rezervueshme Blini online, Asnjë rezervim Mund të blihen vetëm në kinema Jo në dispozicion

Opinioni juaj

Këtu mund të jepni vlerësimin tuaj personal.

Që të keni akses ju duhet të hyni ne profilin. që keni në cineplexx.alNë rast se nuk keni një profil ju mund të regjistroheni ketu