Filmi juaj i preferuar

Zgjidhni kinemanë tuaj të preferuar kështu do ta keni më të lehtë te lundroni në faqen tonë

Mbyll

Filmi juaj i preferuar

  • Cineplexx QTU
  • Cineplexx TEG

The Lego Movie 2: The Second Part

Vlerësimi

Yje

Vlerësime,

Ky film nuk është votuar bëhu i/e para

The Lego Movie 2: The Second Part

Kanë kaluar pesë vite qëkur çdo gjë ishte për mrekulli dhe tashmë qytetarët po përballen me një kërcënim të ri gjigand: pushtuesit LEGO DUPLO® nga hapësira, që po shkatërrojnë gjithçka shumë më shpejt se sa mund të rindërtojnë.

Titulli origjinal: The LEGO Movie 2: The Second Part
Filmi fillon: 21.02.2019
Zgjatja e filmit: 107 Minuta
Shteti/Viti: USA/2019
Lloji: Animacion, Aventure
Regjisori: Mike Mitchell
Distributori: Blitz film i video distribucija d.o.o.

Versioni i disponueshëm

  • Digital 2D
  • Digital 3D

Përmbajtja

Kanë kaluar pesë vite qëkur çdo gjë ishte për mrekulli dhe tashmë qytetarët po përballen me një kërcënim të ri gjigand: pushtuesit LEGO DUPLO® nga hapësira, që po shkatërrojnë gjithçka shumë më shpejt se sa mund të rindërtojnë.

Programi i filmit

Blini online, Të rezervueshme Blini online, Asnjë rezervim Mund të blihen vetëm në kinema Jo në dispozicion

Opinioni juaj

Këtu mund të jepni vlerësimin tuaj personal.

Që të keni akses ju duhet të hyni ne profilin. që keni në cineplexx.alNë rast se nuk keni një profil ju mund të regjistroheni ketu