Filmi juaj i preferuar

Zgjidhni kinemanë tuaj të preferuar kështu do ta keni më të lehtë te lundroni në faqen tonë

Mbyll

Filmi juaj i preferuar

  • Cineplexx QTU
  • Cineplexx TEG
Cineplexx Logo

The Last Duel

Vlerësimi

Yje

Vlerësime,

Ky film nuk është votuar bëhu i/e para

The Last Duel

Në filmin e zhanrit dramë e histori të Ridley Scott, Matt Damon dhe Adam Driver përballen në një betejë jetë a vdekje.

Titulli origjinal: The Last Duel
Filmi fillon: 14.10.2021
Zgjatja e filmit: 152 Minuta
Shteti/Viti: USA, GBR/2021
Lloji: Dramë, Histori
Aktorë: Jodie Comer, Matt Damon, Adam Driver, Ben Affleck, Harriet Walter
Regjisori: Ridley Scott
Distributori: Blitz film i video distribucija d.o.o.

Versioni i disponueshëm

  • Digital 2D

Përmbajtja

Në filmin e zhanrit dramë e histori të Ridley Scott, Matt Damon dhe Adam Driver përballen në një betejë jetë a vdekje.

Programi i filmit

Blini online, Të rezervueshme Blini online, Asnjë rezervim Mund të blihen vetëm në kinema Jo në dispozicion

Opinioni juaj

Këtu mund të jepni vlerësimin tuaj personal.

Që të keni akses ju duhet të hyni ne profilin. që keni në cineplexx.alNë rast se nuk keni një profil ju mund të regjistroheni ketu