Filmi juaj i preferuar

Zgjidhni kinemanë tuaj të preferuar kështu do ta keni më të lehtë te lundroni në faqen tonë

Mbyll

Filmi juaj i preferuar

  • Cineplexx QTU
  • Cineplexx TEG

The Kill Room

Vlerësimi

Yje

Vlerësime,

Ky film nuk është votuar bëhu i/e para

The Kill Room

Një vrasës me pagesë, shefi i tij, një tregtare arti dhe një skemë pastrimi parash që e kthen aksidentalisht vrasësin në një artist brenda natës, që e detyron atë të luajë botën e artit kundër botës së krimit.

Titulli origjinal: The Kill Room
Filmi fillon: 23.11.2023
Zgjatja e filmit: 98 Minuta
Shteti/Viti: USA/2023
Lloji: Komedi, Triller
Aktorë: Samuel L. Jackson, Maya Hawke, Uma Thurman, Joe Manganiello, Debi Mazar
Regjisori: Nicol Paone
Distributori: Blitz film i video distribucija d.o.o.

Versioni i disponueshëm

  • Digital 2D

Përmbajtja

Një vrasës me pagesë, shefi i tij, një tregtare arti dhe një skemë pastrimi parash që e kthen aksidentalisht vrasësin në një artist brenda natës, që e detyron atë të luajë botën e artit kundër botës së krimit.

Programi i filmit

Blini online, Të rezervueshme Blini online, Asnjë rezervim Mund të blihen vetëm në kinema Jo në dispozicion

Opinioni juaj

Këtu mund të jepni vlerësimin tuaj personal.

Që të keni akses ju duhet të hyni ne profilin. që keni në cineplexx.alNë rast se nuk keni një profil ju mund të regjistroheni ketu