Filmi juaj i preferuar

Zgjidhni kinemanë tuaj të preferuar kështu do ta keni më të lehtë te lundroni në faqen tonë

Mbyll

Filmi juaj i preferuar

  • Cineplexx QTU
  • Cineplexx TEG

The Invitation

Vlerësimi

Yje

Vlerësime,

Ky film nuk është votuar bëhu i/e para

The Invitation

Një grua e re ndeshet dhe fshihet nga këmbët e saj, vetëm për të kuptuar se një komplot gotik po ndodh.

Titulli origjinal: The Invitation
Filmi fillon: 25.08.2022
Zgjatja e filmit: 104 Minuta
Shteti/Viti: USA/2022
Lloji: Horror, Triller
Aktorë: Nathalie Emmanuel, Thomas Doherty, Stephanie Corneliussen, Alana Boden, Courtney Taylor
Regjisori: Jessica M. Thompson
Distributori: Con Film

Versioni i disponueshëm

  • Digital 2D

Përmbajtja

Një grua e re ndeshet dhe fshihet nga këmbët e saj, vetëm për të kuptuar se një komplot gotik po ndodh.

Programi i filmit

Blini online, Të rezervueshme Blini online, Asnjë rezervim Mund të blihen vetëm në kinema Jo në dispozicion

Opinioni juaj

Këtu mund të jepni vlerësimin tuaj personal.

Që të keni akses ju duhet të hyni ne profilin. që keni në cineplexx.alNë rast se nuk keni një profil ju mund të regjistroheni ketu