Filmi juaj i preferuar

Zgjidhni kinemanë tuaj të preferuar kështu do ta keni më të lehtë te lundroni në faqen tonë

Mbyll

Filmi juaj i preferuar

  • Cineplexx QTU
  • Cineplexx TEG

The House That Jack Built

Vlerësimi

Yje

Vlerësime,

Ky film nuk është votuar bëhu i/e para

The House That Jack Built

Historia flet për Jack, një vrasës serial jashtëzakonisht inteligjent dhe përshkruan vrasjet që vërtetë zbulojnë çmendurinë brenda tij.

Titulli origjinal: The House that Jack built
Filmi fillon: 21.02.2019
Zgjatja e filmit: 152 Minuta
Shteti/Viti: DNK/2018
Lloji: Dramë, Triller
Aktorë: Matt Dillon, Bruno Ganz, Uma Thurman, Siobhan Fallon Hogan, Sofie Gråbøl
Regjisori: Lars von Trier
Distributori: TIRANA FILM INSTITUTE

Versioni i disponueshëm

  • Digital 2D

Përmbajtja

Historia flet për Jack, një vrasës serial jashtëzakonisht inteligjent dhe përshkruan vrasjet që vërtetë zbulojnë çmendurinë brenda tij.

Programi i filmit

Blini online, Të rezervueshme Blini online, Asnjë rezervim Mund të blihen vetëm në kinema Jo në dispozicion

Opinioni juaj

Këtu mund të lini komentet tuaja

Që të keni akses ju duhet të hyni ne profilin. që keni në cineplexx.alNë rast se nuk keni një profil ju mund të regjistroheni ketu