The Greatest Showman

Vlerësimi

Ky film nuk është votuar bëhu i/e para

The Greatest Showman

I frymëzuar nga ambicia dhe imagjinata e P.T.Barnum, “Artisti më i madh” tregon historinë e një vizionari që u ngrit nga hiçi për të krijuar një spektakël magjepsës që u bë një sensacion botëror.

Titulli origjinal: The Greatest Showman
Filmi fillon: 28.12.2017
Zgjatja e filmit: 105 Minuta
Shteti/Viti: USA/2017
Lloji: 26474, Biografi, Dramë
Aktorë: Hugh Jackman, Zac Efron, Michelle Williams, Zendaya, Rebecca Ferguson
Regjisori: Michael Gracey
Distributori: MCF MKD

Versioni i disponueshëm

  • Digital 2D

Përmbajtja

I frymëzuar nga ambicia dhe imagjinata e P.T.Barnum, “Artisti më i madh” tregon historinë e një vizionari që u ngrit nga hiçi për të krijuar një spektakël magjepsës që u bë një sensacion botëror.

Programi i filmit

Na vjen keq! Programi i filmit nuk është bërë akoma publik.
Blini online, Të rezervueshme Blini online, Asnjë rezervim Mund të blihen vetëm në kinema Jo në dispozicion

Opinioni juaj

Këtu mund të lini komentet tuaja

Që të keni akses ju duhet të hyni ne profilin. që keni në cineplexx.alNë rast se nuk keni një profil ju mund të regjistroheni ketu


Komentet e përdoruesit

mirjanah, 29.01.2018

Fantastik

Me pelqeu jashtezakonisht shume filmi. Nje kast e mrekullueshme aktoresh, xhiruar ne menyre te persosur dhe me nje mesazh te fuqishem. E rekomandoj maksimalisht.

julianak, 21.01.2018

Absolutisht mbzreslenes! Muzika, aktoret, kercimi, mesazhi...Ky filem i ka te gjitha! Perfect!