Filmi juaj i preferuar

Zgjidhni kinemanë tuaj të preferuar kështu do ta keni më të lehtë te lundroni në faqen tonë

Mbyll

Filmi juaj i preferuar

  • Cineplexx QTU
  • Cineplexx TEG

The Girl in the Spider's Web

Vlerësimi

Ky film nuk është votuar bëhu i/e para

The Girl in the Spider's Web

Piratja e re kompjuterike Lisbeth Salander dhe gazetari Mikael Blomkvist e gjejnë veten të ngecur në një rrjetë spiunësh, kriminelësh kibernetikë dhe zyrtarësh të korruptuar të qeverisë.

Titulli origjinal: The Girl in the Spider's Web
Filmi fillon: 08.11.2018
Zgjatja e filmit: 117 Minuta
Shteti/Viti: USA/2018
Lloji: Krim, Dramë, Triller
Aktorë: Claire Foy, Sverrir Gudnason, Sylvia Hoeks, Claes Bang
Regjisori: Fede Alvarez
Distributori: Continental film

Versioni i disponueshëm

  • Digital 2D

Përmbajtja

Piratja e re kompjuterike Lisbeth Salander dhe gazetari Mikael Blomkvist e gjejnë veten të ngecur në një rrjetë spiunësh, kriminelësh kibernetikë dhe zyrtarësh të korruptuar të qeverisë.

Programi i filmit

Blini online, Të rezervueshme Blini online, Asnjë rezervim Mund të blihen vetëm në kinema Jo në dispozicion

Opinioni juaj

Këtu mund të lini komentet tuaja

Që të keni akses ju duhet të hyni ne profilin. që keni në cineplexx.alNë rast se nuk keni një profil ju mund të regjistroheni ketu