Filmi juaj i preferuar

Zgjidhni kinemanë tuaj të preferuar kështu do ta keni më të lehtë te lundroni në faqen tonë

Mbyll

Filmi juaj i preferuar

  • Cineplexx QTU
  • Cineplexx TEG
Cineplexx Logo

The Fight Before Christmas

Vlerësimi

Yje

Vlerësime,

Ky film nuk është votuar bëhu i/e para

The Fight Before Christmas

Një film dokumentar i flet për një burrë që dashuron Krishtlindjet dhe lufton shumë që gëzimin e Krishtlindjeve t'ia përcjellë të gjithëve. Por kjo do të shkaktojë një zënkë kur të mësojë se eventi që ai kishte planifikuar në fakt cënon rregullat e lagjes.

Titulli origjinal: The Fight Before Christmas
Filmi fillon: 16.12.2021
Zgjatja e filmit: 91 Minuta
Shteti/Viti: GBR/2021
Lloji: Dokumentar
Regjisori: Becky Read
Distributori: Blitz film i video distribucija d.o.o.

Versioni i disponueshëm

  • Digital 2D

Përmbajtja

Një film dokumentar i cili flet për një burrë që dashuron Krishtlindjet dhe lufton shumë që gëzimin e Krishtlindjeve t'ia përcjellë të gjithëve. Por kjo do të shkaktojë një zënkë kur të mësojë se eventi që ai kishte planifikuar në fakt cënon rregullat e lagjes.

Programi i filmit

Blini online, Të rezervueshme Blini online, Asnjë rezervim Mund të blihen vetëm në kinema Jo në dispozicion

Opinioni juaj

Këtu mund të jepni vlerësimin tuaj personal.

Që të keni akses ju duhet të hyni ne profilin. që keni në cineplexx.alNë rast se nuk keni një profil ju mund të regjistroheni ketu