Filmi juaj i preferuar

Zgjidhni kinemanë tuaj të preferuar kështu do ta keni më të lehtë te lundroni në faqen tonë

Mbyll

Filmi juaj i preferuar

  • Cineplexx QTU
  • Cineplexx TEG
Cineplexx Logo

The Equalizer 2

Vlerësimi

Yje

Vlerësime,

Ky film nuk është votuar bëhu i/e para

The Equalizer 2

Robert McCall vendos drejtësi për të shfrytëzuarit dhe të shtypurit, por sa larg do të shkojë ai kur bëhet fjalë për dikë që do?

Titulli origjinal: The Equalizer 2
Filmi fillon: 16.08.2018
Zgjatja e filmit: 121 Minuta
Shteti/Viti: USA/2018
Lloji: Aksion, Krim, Triller
Aktorë: Denzel Washington, Pedro Pascal, Bill Pullman, Melissa Leo
Regjisori: Antoine Fuqua
Distributori: Continental film

Versioni i disponueshëm

  • Digital 2D

Përmbajtja

Robert McCall vendos drejtësi për të shfrytëzuarit dhe të shtypurit, por sa larg do të shkojë ai kur bëhet fjalë për dikë që do?

Programi i filmit

Blini online, Të rezervueshme Blini online, Asnjë rezervim Mund të blihen vetëm në kinema Jo në dispozicion

Opinioni juaj

Këtu mund të jepni vlerësimin tuaj personal.

Që të keni akses ju duhet të hyni ne profilin. që keni në cineplexx.alNë rast se nuk keni një profil ju mund të regjistroheni ketu