Filmi juaj i preferuar

Zgjidhni kinemanë tuaj të preferuar kështu do ta keni më të lehtë te lundroni në faqen tonë

Mbyll

Filmi juaj i preferuar

  • Cineplexx QTU
  • Cineplexx TEG

The Doorman

Vlerësimi

Yje

Vlerësime,

Ky film nuk është votuar bëhu i/e para

The Doorman

Një grua pasi rikthehet nga lufta nis të punojë si portiere për një familje në New York. Një bandë hajdutësh planifikojnë ta grabisin këtë familje dhe ajo është e vetmja që do mund t'i shpëtojë.

Titulli origjinal: The Doorman
Filmi fillon: 10.12.2020
Zgjatja e filmit: 97 Minuta
Shteti/Viti: USA/2020
Lloji: Aksion, Triller
Aktorë: Ruby Rose, Jean Reno, Aksel Hennie
Regjisori: Ryûhei Kitamura
Distributori: MCF MKD

Versioni i disponueshëm

  • Digital 2D

Përmbajtja

Një grua pasi rikthehet nga lufta nis të punojë si portiere për një familje në New York. Një bandë hajdutësh planifikojnë ta grabisin këtë familje dhe ajo është e vetmja që do mund t'i shpëtojë.

Programi i filmit

Blini online, Të rezervueshme Blini online, Asnjë rezervim Mund të blihen vetëm në kinema Jo në dispozicion

Opinioni juaj

Këtu mund të jepni vlerësimin tuaj personal.

Që të keni akses ju duhet të hyni ne profilin. që keni në cineplexx.alNë rast se nuk keni një profil ju mund të regjistroheni ketu