Filmi juaj i preferuar

Zgjidhni kinemanë tuaj të preferuar kështu do ta keni më të lehtë te lundroni në faqen tonë

Mbyll

Filmi juaj i preferuar

  • Cineplexx QTU
  • Cineplexx TEG
Cineplexx Logo

The Darkest Minds

Vlerësimi

Yje

Vlerësime,

Ky film nuk është votuar bëhu i/e para

The Darkest Minds

Të burgosur nga një botë të rriturish që tashmë i frikësohet gjithkujt nën 18 vjeç, një grup adoleshentësh formojnë një grup rezistence për të kundërluftuar dhe për të rimarrë në dorë kontrollin e të ardhmes së tyre.

Titulli origjinal: The Darkest Minds
Filmi fillon: 30.08.2018
Zgjatja e filmit: 105 Minuta
Shteti/Viti: USA/2018
Lloji: Fantazi, Aksion, Dramë
Aktorë: Amandla Stenberg, Harris Dickinson, Miya Cech, Skylan Brooks
Regjisori: Jennifer Yuh Nelson
Distributori: MCF MKD

Versioni i disponueshëm

  • Digital 2D

Përmbajtja

Të burgosur nga një botë të rriturish që tashmë i frikësohet gjithkujt nën 18 vjeç, një grup adoleshentësh formojnë një grup rezistence për të kundërluftuar dhe për të rimarrë në dorë kontrollin e të ardhmes së tyre.

Programi i filmit

Blini online, Të rezervueshme Blini online, Asnjë rezervim Mund të blihen vetëm në kinema Jo në dispozicion

Opinioni juaj

Këtu mund të jepni vlerësimin tuaj personal.

Që të keni akses ju duhet të hyni ne profilin. që keni në cineplexx.alNë rast se nuk keni një profil ju mund të regjistroheni ketu