Filmi juaj i preferuar

Zgjidhni kinemanë tuaj të preferuar kështu do ta keni më të lehtë te lundroni në faqen tonë

Mbyll

Filmi juaj i preferuar

  • Cineplexx QTU
  • Cineplexx TEG

The Curse of La Llorona

Vlerësimi

Ky film nuk është votuar bëhu i/e para

The Curse of La Llorona

Duke injoruar paralajmërimin e frikshëm të një nënë të shqetësuar, e cila dyshohej të ishte e rrezikshme për fëmijët, një punonjëse sociale dhe fëmijët e saj, shumë shpejt do të futen në një terren të frikshëm mbinatyror.

Titulli origjinal: The Curse of La Llorona
Filmi fillon: 25.04.2019
Zgjatja e filmit: 93 Minuta
Shteti/Viti: USA/2019
Lloji: Horror, Mister, Triller
Aktorë: Linda Cardellini, Patricia Velasquez, Raymond Cruz, Sean Patrick Thomas, Marisol Ramirez
Regjisori: Michael Chaves
Distributori: Blitz film i video distribucija d.o.o.

Versioni i disponueshëm

  • Digital 2D

Përmbajtja

Duke injoruar paralajmërimin e frikshëm të një nënë të shqetësuar, e cila dyshohej të ishte e rrezikshme për fëmijët, një punonjëse sociale dhe fëmijët e saj, shumë shpejt do të futen në një terren të frikshëm mbinatyror.

Programi i filmit

Blini online, Të rezervueshme Blini online, Asnjë rezervim Mund të blihen vetëm në kinema Jo në dispozicion

Opinioni juaj

Këtu mund të lini komentet tuaja

Që të keni akses ju duhet të hyni ne profilin. që keni në cineplexx.alNë rast se nuk keni një profil ju mund të regjistroheni ketu