Filmi juaj i preferuar

Zgjidhni kinemanë tuaj të preferuar kështu do ta keni më të lehtë te lundroni në faqen tonë

Mbyll

Filmi juaj i preferuar

  • Cineplexx QTU
  • Cineplexx TEG

The Creator

Vlerësimi

Yje

Vlerësime,

Ky film nuk është votuar bëhu i/e para

The Creator

Në një luftë mes njerëzve dhe robotëve me inteligjencë artificaile, një ish-ushtar gjen armën sekrete, një robot në formën e një vajze të vogël.

Titulli origjinal: The Creator
Filmi fillon: 28.09.2023
Zgjatja e filmit: 133 Minuta
Shteti/Viti: USA/2023
Lloji: Fantazi
Aktorë: John David Washington, Gemma Chan, Allison Janney, Ken Watanabe, Sturgill Simpson
Regjisori: Gareth Edwards
Distributori: Blitz film i video distribucija d.o.o.

Versioni i disponueshëm

  • Digital 2D

Përmbajtja

Në një luftë mes njerëzve dhe robotëve me inteligjencë artificaile, një ish-ushtar gjen armën sekrete, një robot në formën e një vajze të vogël.

Programi i filmit

Blini online, Të rezervueshme Blini online, Asnjë rezervim Mund të blihen vetëm në kinema Jo në dispozicion

Opinioni juaj

Këtu mund të jepni vlerësimin tuaj personal.

Që të keni akses ju duhet të hyni ne profilin. që keni në cineplexx.alNë rast se nuk keni një profil ju mund të regjistroheni ketu