Filmi juaj i preferuar

Zgjidhni kinemanë tuaj të preferuar kështu do ta keni më të lehtë te lundroni në faqen tonë

Mbyll

Filmi juaj i preferuar

  • Cineplexx QTU
  • Cineplexx TEG

The Courier

Vlerësimi

Yje

Vlerësime,

Ky film nuk është votuar bëhu i/e para

The Courier

Spiuni i Luftës së Ftohtë Greville Wynne dhe burimi i tij rus përpiqen t'i japin fund krizës së raketave kubane.

Titulli origjinal: The Courier
Filmi fillon: 22.04.2021
Zgjatja e filmit: 112 Minuta
Shteti/Viti: GBR/2018
Lloji: Triller, Biografi, Dramë
Aktorë: Benedict Cumberbatch, Merab Ninidze, Rachel Brosnahan, Jessie Buckley, Angus Wright
Regjisori: Dominic Cooke
Distributori: Blitz film i video distribucija d.o.o.

Versioni i disponueshëm

  • Digital 2D

Përmbajtja

Spiuni i Luftës së Ftohtë Greville Wynne dhe burimi i tij rus përpiqen t'i japin fund krizës së raketave kubane.

Programi i filmit

Blini online, Të rezervueshme Blini online, Asnjë rezervim Mund të blihen vetëm në kinema Jo në dispozicion

Opinioni juaj

Këtu mund të jepni vlerësimin tuaj personal.

Që të keni akses ju duhet të hyni ne profilin. që keni në cineplexx.alNë rast se nuk keni një profil ju mund të regjistroheni ketu