Filmi juaj i preferuar

Zgjidhni kinemanë tuaj të preferuar kështu do ta keni më të lehtë te lundroni në faqen tonë

Mbyll

Filmi juaj i preferuar

  • Cineplexx QTU
  • Cineplexx TEG

The Boss Baby: Family Business

Vlerësimi

Yje

Vlerësime,

Ky film nuk është votuar bëhu i/e para

The Boss Baby: Family Business

Vëllezërit Templeton tashmë të rritur, janë larguar nga njëri-tjetri, por një foshnjë e re "boss baby" me një qasje të re të përparuar do t'i bashkojë ata sërish dhe do të frymëzojë një biznes të ri familjar.

Titulli origjinal: The Boss Baby: Family Business
Filmi fillon: 23.09.2021
Zgjatja e filmit: 107 Minuta
Shteti/Viti: USA/2021
Lloji: Animacion, Komedi
Regjisori: Tom McGrath
Distributori: UIP-B.V.

Versioni i disponueshëm

  • Digital 2D
  • Digital 3D

Përmbajtja

Vëllezërit Templeton tashmë të rritur, janë larguar nga njëri-tjetri, por një foshnjë e re "boss baby" me një qasje të re të përparuar do t'i bashkojë ata sërish dhe do të frymëzojë një biznes të ri familjar.

Programi i filmit

Blini online, Të rezervueshme Blini online, Asnjë rezervim Mund të blihen vetëm në kinema Jo në dispozicion

Opinioni juaj

Këtu mund të jepni vlerësimin tuaj personal.

Që të keni akses ju duhet të hyni ne profilin. që keni në cineplexx.alNë rast se nuk keni një profil ju mund të regjistroheni ketu