Filmi juaj i preferuar

Zgjidhni kinemanë tuaj të preferuar kështu do ta keni më të lehtë te lundroni në faqen tonë

Mbyll

Filmi juaj i preferuar

  • Cineplexx QTU
  • Cineplexx TEG
Cineplexx Logo

The Black Phone

Vlerësimi

Yje

Vlerësime,

Ky film nuk është votuar bëhu i/e para

The Black Phone

Pasi u rrëmbye nga një vrasës fëmijësh dhe u mbyll në një bodrum të papërshkueshëm nga zëri, një djalë 13-vjeçar fillon të marrë telefonata nga viktimat e mëparshme të vrasësit.

Titulli origjinal: The Black Phone
Filmi fillon: 23.06.2022
Zgjatja e filmit: 102 Minuta
Shteti/Viti: USA/2021
Lloji: Horror
Aktorë: Ethan Hawke, Mason Thames, Jeremy Davies, James Ransone, Madeleine McGraw
Regjisori: Scott Derrickson
Distributori: UIP-B.V.

Versioni i disponueshëm

  • Digital 2D

Përmbajtja

Pasi u rrëmbye nga një vrasës fëmijësh dhe u mbyll në një bodrum të papërshkueshëm nga zëri, një djalë 13-vjeçar fillon të marrë telefonata nga viktimat e mëparshme të vrasësit.

Programi i filmit

Blini online, Të rezervueshme Blini online, Asnjë rezervim Mund të blihen vetëm në kinema Jo në dispozicion

Opinioni juaj

Këtu mund të jepni vlerësimin tuaj personal.

Që të keni akses ju duhet të hyni ne profilin. që keni në cineplexx.alNë rast se nuk keni një profil ju mund të regjistroheni ketu