Filmi juaj i preferuar

Zgjidhni kinemanë tuaj të preferuar kështu do ta keni më të lehtë te lundroni në faqen tonë

Mbyll

Filmi juaj i preferuar

  • Cineplexx QTU
  • Cineplexx TEG

The Beekeeper

Vlerësimi

Yje

Vlerësime,

Ky film nuk është votuar bëhu i/e para

The Beekeeper

Fushata brutale e një njeriu për hakmarrje merr aksione kombëtare pasi ai zbulohet se është një ish-operativ i një organizate të fuqishme dhe klandestine të njohur si "Bletarët".

Titulli origjinal: The Beekeeper
Filmi fillon: 11.01.2024
Zgjatja e filmit: 105 Minuta
Shteti/Viti: USA, GBR/2024
Lloji: Aksion, Triller
Aktorë: Jason Statham, Josh Hutcherson, Minnie Driver, Jeremy Irons, Emmy Raver-Lampman, Phylicia Rashad, Taylor James,
Regjisori: David Ayer
Distributori: Blitz film i video distribucija d.o.o.

Versioni i disponueshëm

  • Digital 2D

Përmbajtja

Fushata brutale e një njeriu për hakmarrje merr aksione kombëtare pasi ai zbulohet se është një ish-operativ i një organizate të fuqishme dhe klandestine të njohur si "Bletarët".

Programi i filmit

Blini online, Të rezervueshme Blini online, Asnjë rezervim Mund të blihen vetëm në kinema Jo në dispozicion

Opinioni juaj

Këtu mund të jepni vlerësimin tuaj personal.

Që të keni akses ju duhet të hyni ne profilin. që keni në cineplexx.alNë rast se nuk keni një profil ju mund të regjistroheni ketu