Filmi juaj i preferuar

Zgjidhni kinemanë tuaj të preferuar kështu do ta keni më të lehtë te lundroni në faqen tonë

Mbyll

Filmi juaj i preferuar

  • Cineplexx QTU
  • Cineplexx TEG

The Angry Birds Movie 2

Vlerësimi

Yje

Vlerësime,

Ky film nuk është votuar bëhu i/e para

The Angry Birds Movie 2

Zogjtë që nuk mund të fluturojnë dhe derrkucët jeshilë e çojnë konfliktin mes tyre në një tjetër nivel.

Titulli origjinal: The Angry Birds Movie 2
Filmi fillon: 08.08.2019
Zgjatja e filmit: 96 Minuta
Shteti/Viti: FIN, USA/2019
Lloji: Animacion, Aventure, Komedi
Regjisori: Thurop Van Orman, John Rice
Distributori: Con Film

Versioni i disponueshëm

  • Digital 2D
  • Digital 3D

Përmbajtja

Zogjtë që nuk mund të fluturojnë dhe derrkucët jeshilë e çojnë konfliktin mes tyre në një tjetër nivel.

Programi i filmit

Blini online, Të rezervueshme Blini online, Asnjë rezervim Mund të blihen vetëm në kinema Jo në dispozicion

Opinioni juaj

Këtu mund të jepni vlerësimin tuaj personal.

Që të keni akses ju duhet të hyni ne profilin. që keni në cineplexx.alNë rast se nuk keni një profil ju mund të regjistroheni ketu