Filmi juaj i preferuar

Zgjidhni kinemanë tuaj të preferuar kështu do ta keni më të lehtë te lundroni në faqen tonë

Mbyll

Filmi juaj i preferuar

  • Cineplexx QTU
  • Cineplexx TEG

Thanksgiving

Thanksgiving

Pasi trazirat dhe rrëmuja nga "Black Friday" përfundon në tragjedi, një vrasës misterioz i frymëzuar nga festa e Thanksgiving terrorizon Plymouth, Massachusetts - vendlindja e festës.

Titulli origjinal: Thanksgiving
Filmi fillon: 07.12.2023
Zgjatja e filmit: 106 Minuta
Shteti/Viti: USA/2023
Lloji: Horror, Mister, Triller
Aktorë: Patrick Dempsey, Gina Gershon, Rick Hoffman, Milo Manheim, Addison Rae, Nell Verlaque
Regjisori: Eli Roth
Distributori: Con Film

Versioni i disponueshëm

  • Digital 2D

Përmbajtja

Pasi trazirat dhe rrëmuja nga "Black Friday" përfundon në tragjedi, një vrasës misterioz i frymëzuar nga festa e Thanksgiving terrorizon Plymouth, Massachusetts - vendlindja e festës.

Programi i filmit

Blini online, Të rezervueshme Blini online, Asnjë rezervim Mund të blihen vetëm në kinema Jo në dispozicion

Opinioni juaj

Këtu mund të jepni vlerësimin tuaj personal.

Që të keni akses ju duhet të hyni ne profilin. që keni në cineplexx.alNë rast se nuk keni një profil ju mund të regjistroheni ketu