Filmi juaj i preferuar

Zgjidhni kinemanë tuaj të preferuar kështu do ta keni më të lehtë te lundroni në faqen tonë

Mbyll

Filmi juaj i preferuar

  • Cineplexx QTU
  • Cineplexx TEG

Terrifier 2

Vlerësimi

Yje

Vlerësime,

Ky film nuk është votuar bëhu i/e para

Terrifier 2

Pasi ringjallet nga një forcë e ligë, Kllouni Art kthehet në qytetin e trembur të Miles County, ku sulmon një vajzë adoleshente dhe vëllain e saj të vogël në natën e Halloween-it.

Titulli origjinal: Terrifier 2
Filmi fillon: 17.11.2022
Zgjatja e filmit: 138 Minuta
Shteti/Viti: USA/2022
Lloji: Horror
Aktorë: David Howard Thornton, Jenna Kanell, Lauren LaVera
Regjisori: Damien Leone
Distributori: Blitz film i video distribucija d.o.o.

Versioni i disponueshëm

  • Digital 2D

Përmbajtja

Pasi ringjallet nga një forcë e ligë, Kllouni Art kthehet në qytetin e trembur të Miles County, ku sulmon një vajzë adoleshente dhe vëllain e saj të vogël në natën e Halloween-it.

Programi i filmit

Blini online, Të rezervueshme Blini online, Asnjë rezervim Mund të blihen vetëm në kinema Jo në dispozicion

Opinioni juaj

Këtu mund të jepni vlerësimin tuaj personal.

Që të keni akses ju duhet të hyni ne profilin. që keni në cineplexx.alNë rast se nuk keni një profil ju mund të regjistroheni ketu