Filmi juaj i preferuar

Zgjidhni kinemanë tuaj të preferuar kështu do ta keni më të lehtë te lundroni në faqen tonë

Mbyll

Filmi juaj i preferuar

  • Cineplexx QTU
  • Cineplexx TEG

Terra Willy: Planète inconnue

Vlerësimi

Yje

Vlerësime,

Ky film nuk është votuar bëhu i/e para

Terra Willy: Planète inconnue

Pas shkatërrimit të anijes së tyre kozmike, i riu Willy shkëputet nga prindërit e tij me të cilët kishte udhëtuar në hapësirë. Kapsula e tij rezervë ulet në një planet të egër dhe të paeksploruar. Me ndihmën e Buck, një robot mbijetese, ai do të duhet t'ia dalë mbanë deri në mbërritjen e misionit të shpëtimit.

Titulli origjinal: Terra Willy: Planète inconnue
Filmi fillon: 12.09.2019
Zgjatja e filmit: 89 Minuta
Shteti/Viti: FRA/2019
Lloji: 6583, Aventure, Komedi
Aktorë: Timothé Vom Dorp, Edouard Baer, Marie-Eugénie Maréchal
Regjisori: Eric Tosti
Distributori: MCF MKD

Versioni i disponueshëm

  • Digital 2D

Përmbajtja

Pas shkatërrimit të anijes së tyre kozmike, i riu Willy shkëputet nga prindërit e tij me të cilët kishte udhëtuar në hapësirë. Kapsula e tij rezervë ulet në një planet të egër dhe të paeksploruar. Me ndihmën e Buck, një robot mbijetese, ai do të duhet t'ia dalë mbanë deri në mbërritjen e misionit të shpëtimit.

Programi i filmit

Blini online, Të rezervueshme Blini online, Asnjë rezervim Mund të blihen vetëm në kinema Jo në dispozicion

Opinioni juaj

Këtu mund të jepni vlerësimin tuaj personal.

Që të keni akses ju duhet të hyni ne profilin. që keni në cineplexx.alNë rast se nuk keni një profil ju mund të regjistroheni ketu